A produktyKodak GCG
novinky
produkty
podpora
lidé, kontakt
 

creoscitex logo

Kodak GCG je firmou s celosvětovou působností v oboru předtiskové přípravy. Na trh přináší inovativní produkty, které pomáhají zákazníkům ve zvyšování efektivity a kvality jejich služeb a výrobků. Společnost Kodak GCG byla založena na jaře v roce 2005 jako pokračovatel firem Creo Inc. a Kodak Polychrome Graphics Inc. Na těchto základech vznikla patrně největší firma svého druhu na světě. Postupně formou akvizicí Kodak GCG dále získal firmy Nexpress pro malonákladový digitální tisk a Versamark pro vysokorychlostní tisk variabilních dat.

Pozicí světového lídra Kodak GCG v oblasti vysokorychlostního tisku variabilních dat potvrzuje postavení firem Scitex Digital Printing a Versamark z minulosti, na jejichž technologie Kodak GCG navazuje. Vysokorychlostní inkjetové digitální hlavy a s nimi související tiskové stroje Kodak Versamark jsou optimalizovány na vysokou rychlost, vysokou průchodnost, nízké variabilní provozní náklady a na vysokou grafickou kvalitu tisku. Jejich modulární design umožňuje sestavovat konfigurace tiskových enginů tak, aby co nejvíce vyhovovaly potřebám zákazníka, Dnes tedy Kodak GCG nabízí ucelené řady digitálních inkjetových systémů pro vysokorychlostní tisk jak černobílých, tak barevných tiskovin, zejména v oblasti transakčních dat, transpromo materiálů, loterijních aplikací a podobně.

Informace o výrobcích najdete na našich stránkách níže a na stránkách graphics.kodak.com.

Produktové portfolio Versamark / Digital Inkjet Systems

Společnost Kodak GCG vyvíjí a dodává ucelený soubor technologií pro digitální inkjetový tisk - od vstupních softwarových řadičů dat až po samotné tiskové hlavy. Následuje krátký popis jednotlivých skupin produktů:

  • Série Versamark D jsou samostatně pracující „stand alone“ průmyslové inkjetové tiskové hlavy řízené speciálními kontroléry. Tyto inkjetové hlavy jsou určeny pro umístění přímo na archový nebo rotační tiskový stroj, kde on-line personalizují datově statickou tiskovinu, případně jsou umisťovány na dokončovací zařízení, kde buď na arch nebo na kotouč opět personalizují předtištěný nebo případně nepředtištěný papír.
  • Série Versamark V jsou velké samostatné tiskové stroje, které jsou optimalizovány pro tisk velmi velkého množství variabilních dynamických dat. Obsahují tiskové hlavy, příslušné kontroléry a vlastní mechaniku stroje včetně všech důležitých modulů navádění, transportu a vyvádění papíru. Jde tedy o autonomní digitální tiskárny s velkou kapacitu, rychlost tisku je až 1000 ft / min,  při zachování 100% variability dat.

up | home | mapa webu ]