A novinkyzpráva
novinky
produkty
podpora
lidé, kontakt
 

Nové CtP MAGNUS 400 ve Studiu Press s.r.o. (Čáslav)

Společnost Amos CZ v první polovině října předala do provozu firmě M & M Design Flex v Opavě do provozu flexo CTP Kodak/Creo Thermoflex Wide.

Ve středoevropském region jde o nasazení unikátní technologie. Toto CTP, které je určeno pro osvit fotopolymerních štočku pro potřeby flexotiskových strojů, je neobvyklé zejména svým formátem – maximální formát osvitu je 1321mm x 2032mm. Tento velký formát umožňuje nejen osvit na velkou plochu, ale definuje i velmi vysokou kapacitu systému pro osvit štočků  menších rozměrů. Další výjimečnou technickou vlastností jsou technologie MaxTone a Hyperflex, které umožňují dosahovat dlouhodobě vysoké spolehlivost a opakovatelnosti osvitu štočku.

Použité workflow je PrinergyPowerpack ve spojení se standardním workflow Adobe PDF. Celý systém, který je doplněn o nejmodenější technologii nyloflex  (nyní XSYS, dříve BASF), je instalován v novém provozu firmy M & M Design Flex v Opavě-Kylešovicích. Výroba se rozběhla od prvního dne po instalaci, používaný materiál je vždy ten nejlepší na trhu a pečlivě „šitý na míru zákazníkovi“. S touto technologii a důrazem na servis  je firma schopna splnit veškeré požadavky zákazníků z oboru kartonáže, obalových materiálů , etiket,.... a i oborů jiných jako je např. i výroba lakovacích desek pro parciální lakování v ofsetovém tisku.

Více informací o technologii naleznete zde.
Více informací o provozu a poskytovaných službách na www.designflex.cz.


up | home | amos software ]
© NMD.CZ