A novinkyzpráva
novinky
produkty
podpora
lidé, kontakt
 

Další instalace Thermoflex Mid II

V roce 2005 prodala a nainstalovala firma Amos CZ a.s., kromě již oznámených instalací, ještě jeden systém CTP. Jde o specializované flexo CTP formátu B1 Thermoflex Mid II.

Z obchodních důvodů na přání uživatele nebyla informace o této instalaci uvolněna, pro tuto chvíli tedy jen tolik, že krom již existujících instalací Creo a Kodak/Creo Thermoflex ve firmě DMF v Těšanech  ve firmě MM Design Flex v Opavě-Kylešovicích existuje a funguje v ČR další podobná instalace.

Thermoflex Mid II je digitální fotopolymerní flexo CTP  pro materiál do rozměru  40" x 47.2" (101,6 cmx120 cm) s maximální tloušťkou do 4,7 mm. Je schopen zároveň exponovat na maximálně  3 typy materiálu zároveň ze seznamu kvalifikovaných materiálů. Osvit maximálního formátu do 25 minut, dle použitého materiálu. Nízké pracovní otáčky bubnu nevyžadují vyvažování namontovaných štočků. Systém je doplněn expoziční stanicí, vstupem je 1-bit TIFF (buď z Prinergy Powerpack workstation nebo z 3rd party workflow), umožňuje sledovat proces (CopydotToolKit Viewer), elektronickou montáž štočků (TIFF Assembler) a odesílaní osvitu na samotný engine TFX MID II.


up | home | amos software ]
© NMD.CZ