A novinkyzpráva
novinky
produkty
podpora
lidé, kontakt
 

Nová instalace Kodak CTP formátu B1 v Brně – tiskárna CENTA, spol. s r.o.

Začátkem března letošního roku dokončila firma AMOS CZ a.s. (distributor KODAK GCG pro Českou republiku)  instalaci nového kompletního termálního CTP systému formátu B1 Trendsetter 800 III od firmy Kodak s workflow Prinergy Evo. Stalo se tak ve firmě CENTA, spol. s r.o., jejíž výrobní činnost je zaměřena především na výrobu knih, brožur a reklamních tiskovin.

Systém je opřen o osvědčené CTP Trendsetter 800 Quantum s expoziční hlavou SquareSpot, s vestavěným dynamickým autofokusem, termální kompenzací a připraveností na bezprocesní desky. Systém je vybaven plně automatizovaným výstupem s rotačním mostem pro on-line propojení s vyvolávacím automatem.

Workflow je postaveno na bázi PDF RIPu Prinergy Evo včetně doplňků jako je výstup CIP3/4 dat, systému VPS (Virtual Proof System) a několika licencí standardního vyřazovacího software Preps Plus.

Celý systém je dále doplněna o digitální nátisk Kodak Matchprint Inkjet Desktop včetně příslušného kalibračního software a certifikátoru a náhledového plotteru HP DesignJet 1050c.

Dodaný systém Trendsetter 800 III je zároveň první instalací tohoto zařízení v ČR a   uvádí  novou, inovovanou a výkonnější řadu tohoto osvědčeného typu termálního CTP na místní trh (podrobnější technické informace).

Tiskárna CENTA, spol. s r.o., bude tuto produkční kapacitu používat k přípravě tiskových desek s vyšší produktivitou a kvalitou služeb zákazníkům.


[top | home]