A novinkyzpráva
novinky
produkty
podpora
lidé, kontakt
 

Úspěšná instalace  CtP KODAK s bezprocesní deskou

V rámci letošní výstavy EMBAX byl uzavřen kontrakt na dodávku CtP KODAK Magnus400 do tiskárny společnosti Seritech s.r.o. (provoz Mladějovice).

Firma AMOS CZ a.s. (distributor KODAK GCG pro Českou republiku) zajistila dodávku tak, že jednotka byla v plném provozu na výstavě EMBAX 2007 v rámci sekce "Workflow obrazových dat", kde vyráběla produkci pro tiskové stroje KBA a Komori s využitím bezprocesních desek KODAK Thermal Direct. Snadná manipulace a nenáročnost instalace z hlediska podmínek prostředí zaujala řadu návštěvníků. Bezprostředně po skončení výstavy byla jednotka instalována v prostorách tiskárny společnosti Seritech s.r.o. spolu s PDF Workflow Prinergy EVO a software pro elektronické vyřazování Preps Plus. Díky doplnění o jednoduchou a levnou jednotku oplachu a gumování Glunz&Jensen je systém schopen zpracovávat i bezprocesní desky jiných výrobců, vyžadující oplach a gumování, bezprocesní desky KODAK Thermal Direct takovýto krok vůbec nevyžadují a jdou rovnou do tiskového stroje. Systém produkce na bázi termálního CtP Magnus je levným a spolehlivým řešením s vysokou spolehlivostí a perfektně zajištěným servisem. Systém zpracování PDF dat je díky nejmodernější technologii systému Prinergy na úrovni těch nejvýkonnějších systémů se splněním požadavku na minimální pořizovací náklady. Cely systém je zařazen do výrobního procesu společnosti Seritech s.r.o, kde nejen pokryje aktuální potřeby ale umožní i další rozvoj služeb.

Celkový úspěch presentovaného řešení v rámci EMBAXu má tedy své neméně úspěšné pokračování a značka KODAK na sebe v segmentu B2 CtP řešení výrazně upozornila.


[top | home]