A novinkyzpráva
novinky
produkty
podpora
lidé, kontakt
 

Instalace dalšího systému CTP KODAK Magnus 400 II

Na přelomu letošních prázdnin společnost Amos CZ, a.s. úspěšně instalovala další rozšíření stávajícího systému digitální tiskové přípravy. V tomto případě lze již mluvit o dlouholetém partnerství a spolehlivé podpoře klienta ze strany společnosti Amos CZ. Spolupráce s významným Opavským partnerem - společností Nord Service - začala z historického hlediska "ještě v dobách klasických osvitových jednotek Scitex." Prvním instalovaným systémem ve společnosti Nord Service byla osvitová jednotka Dolev 800, která je díky své kvalitě a spolehlivosti ve stálém provozu dodnes. Následoval logický vývojový krok, kterým bylo vybavení celého systému předtiskové přípravy jednotkou CTP Creo Lotem 400. A nyní, o prázdninách, modernizovala společnost Nord Service svůj strojový park posledním modelem středoformátových CTP expozičních jednotek a to modelem Kodak Magnus 400.

Společnost Amos CZ, a.s. instalovala Magnus 400 jako další rozšíření systému s tím, že obě předchozí zařízení zůstávají v provozu pro doplnění kapacity i portfolia nabízených produktů. Celý systém je tak doplněn moderním expozičním zařízením pro expozici termálních tiskových desek ve formátech: 228-750mm x 311-680mm. Zařízení je samozřejmě spojeno s on-line vyvolávacím automatem a je připraveno pro případný přechod na bezprocesní tiskové formy. Workflow je postaveno na tradičně vysoce výkoném systému Prinergy v tomto případě ve verzi Evo. Na přání zákazníka bylo pracoviště doplněno o export dat ve formátech CIP3 / CIP4 / JDF pro nastavení tiskového stroje.

Systém jako celek tak vykazuje vysoké užitné vlastnosti a poskytuje svému uživateli možnost flexibilně reagovat na náročné požadavky polygrafického průmyslu.


[top | home]