A novinkyzpráva
novinky
produkty
podpora
lidé, kontakt
 

Obchodní tiskárny zvyšují rychlost a kvalitu prepressu novým CTP

Kolín, 11. srpna 2008 - Obchodní tiskárny, akciová společnost, člen skupiny OTK Group a největší tuzemský výrobce grafických etiket a flexibilních obalů, uvedly do provozu CTP zařízení KodakThermoflex Mid II od společnosti AMOS CZ.  Jedná se o digitální fotopolymerní flexo CTP s technologií osvitu LED diodami. Maximální rozměr fotopolymerní desky je 1016 mm x 1200 mm v  tloušťce do 4,7 mm. Nové CTP má plynule nastavitelné rozlišení od 2032 do 3556 dpi a rastrový rozsah 1-99 %. Zařízení zaručuje vysokou produktivitu, osvit fotopolymerní desky maximálního formátu probíhá cca 25 minut.  

„Nákup nového digitálního CTP byl logický krok ke zvýšení kvality a zrychlení výroby v oblasti flexotisku. Jedná se o investici, která společně s plánovaným nákupem nových tiskových strojů přispěje k rozvoji flexotiskové technologie v naší společnosti“ vysvětluje Petr Ryska, generální ředitel OTK Group a dodává: “Tato investice je součástí schváleného investičního programu a reaguje na nárůst zakázek v oblasti flexibilních obalů a samolepicích etiket“.

OTK Group
Polygrafická skupina OTK Group je členem české finanční skupiny SPGroup. Disponuje celkem čtyřmi výrobními závody  v Česku a v Rumunsku a dalšími dceřinými společnostmi například v Německu či Rusku. V roce 2007 dosáhly tržby skupiny necelých 1,6 miliardy korun. Klíčovými produkty OTK Group jsou flexibilní obaly a grafické etikety, dále pak samolepící etikety, formuláře, lehká kartonáž, kalendáře, diáře, karty a další.
Více na www.otkgroup.cz.


[top | home]