A novinkyzpráva
novinky
produkty
podpora
lidé, kontakt
 

Kodak Approval Digital Color Imaging System na Moravě.

Během poloviny roku 2008 byla realizována neobvyklá instalace digitálního nátiskového zařízení Kodak Approval. Neobvyklá proto, že mířila mimo obvyklé polygrafické firmy. Odběratelem a uživatelem je firma Tescoma s.r.o. ve Zlíně, známá spíše jako výrobce a dodavatel kuchyňských potřeb. (www.tescoma.cz).

Kodak Approval byl vybrán vedením firmy Tescoma jako řešení pro potvrzování barevnosti resp. barevného podání na nestandardních materiálech jiných než papír a s možností tisku velmi rozlehlého barevného gamutu, tedy i velmi neobvyklých barev. Tiskové zařízení je v centrále firmy Tescoma ve Zlíně (samozřejmě v ulici U Tescomy!) v provozu už více než půl roku, ke spokojenosti provozovatele. Z obchodních důvodů je nicméně informace uvolněna až nyní.

Dodavatelem zařízení a servis zajišťuje firma Amos CZ a.s. (www.amoscz.cz)

Společnost Amos CZ a.s. vznikla v roce 1994 jako dedikovaný dodavatel technologií pro předtiskovou přípravu, později rozšířila své portfolio o dodávky filmů a tiskových desek, v poslední době pak rozšířila své portfolio i o digitální nátiskové stroje Kodak Approval,  tiskové stroje Kodak Express a Kodak Versamark, vše jako systémový integrátor, včetně instalace a servisu všech těchto technologií. Patři mezi zavedené a svou vysokou kvalitou služeb známé firmy svého druhu na českém trhu.

Kodak Approval je digitální nátiskové zařízení pracující v semidigitálním režimu, schopné tisku s velkým barevným gamutem a schopné simulovat široký rejstřík podkladových materiálů. (Více na http://www.amoscz.cz/pages/kodak/workflow/main.html.)


[top | home]