A novinkyzpráva
novinky
produkty
podpora
lidé, kontakt
 

 

Společnost SEVEROTISK spol. s r.o. se zcela novou termální CtP linkou Kodak VLF

V průběhu měsíce dubna 2015 byla dokončena instalace nové CtP termální linky od výrobců Kodak, Techno-Grafica a Glunz&Jensen. Kompletní dodávku a instalaci zajistila firma AMOS CZ a.s., zastupující zmíněné výrobce na českém trhu. Instalace proběhla v neuvěřitelně krátkém čase s ohledem na nutnost zajištění průběžné produkce společnosti Severotisk.
           
Jádrem nové linky je nejmodernější a formátově největší termální CtP Kodak Magnus 3600 Quantum s expozičním laserem technologie SquareSpot a s dalšími, pro Kodak standardními, vlastnostmi (s dynamickým autofokusem, teplotní kompenzací, systémem externího odsáváním ablativního prachu a dalšími vlastnostmi technologie Kodak). Systém je připojen přes řídící expoziční stanici podporující vstup TIFF souborů z libovolného workflow. Systém je dále vybaven online výstupem do vyvolávacího automatu Kodak  T-HDX 1250, na který navazuje vysokorychlostní dopravník (Techno-Grafica) do  vypalovací pece (Techno-Grafica) s oboustranným vypalováním. Za pecí následuje další vysokorychlostní dopravník (Techno-Grafica) a jednotka nanášení gumy s výstupním skladačem desek (Glunz&Jensen). Linka je koncipována pro zpracování až 17 desek formátu VLF za hodinu.

Společnost SEVEROTISK spol. s r.o. touto linkou s masivní produkční kapacitou provedla modernizaci svého technologického vybavení přípravy termálních tiskových desek. Celá tato modernizace značně přispěje k dalšímu zvýšení kvality, rychlosti a spolehlivosti výrobní produkce.[top | home]